• In English
 • Олексій Гончарук: Завдання Уряду – створити умови, щоб діти-сироти виховувалися у сім'ях
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 19 грудня 2019 року о 15:54

  У День Святого Миколая Прем’єр-міністр Олексій Гончарук разом з Міністром соціальної політики Юлією Соколовською завітали в гості до дітей у два будинки сімейного типу. В одній сім’ї виховується восьмеро дітей, в іншій – десятеро.

  «В Україні більше 100 тисяч дітей живуть і навчаються в інтернатах. З них 6 тисяч – сироти. Інші мають хоча б одного з батьків, які з різних причин вирішили віддати своїх дітей в інтернат. Так не має бути! Діти мають виховуватись в сім’ях чи в форматах, близьких до сімейних, бо саме в таких умовах діти краще соціалізуються та готуються до самостійного життя», – сказав Олексій Гончарук.

  За його словами, Уряд у своїй Програмі діяльності визначив протягом п’яти років зменшити кількість інтернатів в Україні, а відповідно – і кількість дітей в них.

  Олексій Гончарук разом з комп‘ютерною академією «Шаг» подарували дітям курс навчання з підвищення цифрової грамотності. «Нове покоління – абсолютно нова реальність. Сучасні діти з малих років знають, як користуватися смартфонами та планшетами. Тому ми вирішили, що навчання у ІТ-напрямку – гарний старт для професійного бекграунда», – підкреслив Прем’єр-міністр.


  Олексій Гончарук: Завдання Уряду – створити умови, щоб діти-сироти виховувалися у сім'ях Олексій Гончарук: Завдання Уряду – створити умови, щоб діти-сироти виховувалися у сім'ях