• In English
 • Сергій Шкарлет побував на презентації реконструйованого дитсадка в Маріуполі
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 24 вересня 2021 року о 17:48

  Сьогодні, 24 вересня 2021 року, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет оглянув реконструйований комбінованого типу «Ясла-садок № 106 «Горобинка» Маріупольської міської ради Донецької області». Дитсадок оновлено в межах програми Президента України «Велике будівництво».

  «Для МОН є пріоритетним завданням забезпечення доступності та якості надання освітніх послуг у сфері дошкілля та важливою є всебічна підтримка Президента. Адже дитсадок – це стартова платформа для особистісного розвитку дитини та підготовки її до навчання в Новій українській школі. Цьогоріч оновлено Державний стандарт дошкільної освіти (Базовий компонент), в якому поєднано сильні сторони української дошкільної освіти з міжнародними стандартами, застосовано компетентнісний підхід до результатів освіти. Також Міністерством проводиться активна робота щодо імплементації Стандарту», – повідомив Сергій Шкарлет.

  Він також додав, що, незважаючи на близькість до лінії розмежування, Донеччина та м. Маріуполь є одними з лідерів за розвитком освітньої галузі.

  «Президент України у своїй програмі «Велике будівництво» заклав щорічне будівництво 100 садочків, 100 шкіл, 100 стадіонів. Ці заходи реалізуються. Сподіваюсь, що й надалі такі темпи збережуться», – зазначив Міністр.

  Нагадаємо, під час Форуму Всеукраїнського тижня дошкілля «Дошкільна освіта України 30» Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет поінформував про стратегічні цілі державної політики у сфері дошкільної освіти.