• In English
 • Держенергоефективності та Представництво ЄС в Україні обговорили подальшу співпрацю у сфері енергоефективності

  Голова Держенергоефективності Валерій Безус провів зустріч із делегацією Представництва ЄС в Україні та Групи підтримки України Європейської Комісії.

  Сторони обговорили найактуальніші напрями для подальшої співпраці у сфері енергоефективності та «зеленої» енергетики.

  «ЄС – стратегічний партнер України. Ми високо цінуємо тісну багаторічну співпрацю з Представництвом ЄС в Україні та Групою підтримки України. Питання підвищення енергоефективності залишається пріоритетом та набуває ще більшої значущості для України у світлі глобальної декарбонізації та Європейського зеленого курсу», – наголосив Голова Держенергоефективності.

  Окреслюючи пріоритети роботи, Валерій Безус акцентував увагу на необхідності прискорити роботу над імплементацією директив ЄС і в цьому Україна спирається на підтримку європейських партнерів.

  Голова Агентства також нагадав, що цього тижня Комітет ВРУ з енергетики та ЖКГ рекомендував Парламенту прийняти доопрацьовану редакцію законопроекту «Про енергетичну ефективність» у другому читанні та в цілому.

  У свою чергу представники делегації повідомили про широкий спектр роботи, який відкривається у сфері енергоефективності саме в рамках Європейського зеленого курсу, і запевнили у готовності до продуктивного партнерства.

  Сторони розглянуть можливості партнерства у напрямах енергоефективності в різних секторах економіки, розвитку водневої та «зеленої» енергетики, а також щодо дієвих шляхів зменшення енергетичної бідності.