• In English
 • Рятувальники Одеської області отримали нову спеціальну техніку
  Одеська ОДА, опубліковано 16 березня 2018 року о 13:26

  Нову пожежно-рятувальну та спеціальну техніку отримали рятувальники низки районів та населених пунктів Одеської області. Йдеться про підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у Лиманському, Білгород-Дністровському, Біляївському та Овідіопольському районах, а також у містах Одеса та Чорноморськ.

  «Впевнений, що 2018-й стане роком безпеки для нашого регіону. Безпрецедентна сума, яку закладено в обласному бюджеті — 111 мільйонів гривень — піде на оснащення 132 об’єктів обласної комунальної власності. Вони будуть обладнані сучасними заходами протипожежної безпеки», - наголосив під час церемонії передачі техніки голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

  Він подякував рятувальникам за роботу та висловив переконання, що нова техніка підвищить рівень безпеки в регіоні. Під час заходу кращих співробітників підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій Одеської області нагородили грамотами та нагрудними знаками «Знак пошани».

  «Техніка, яку сьогодні отримує Одеський гарнізон, є свідченням того, що ми невпинно рухаємося вперед. Поновлення парку пожежно-рятувальної техніки відбувається у кожному регіоні країни. Ця техніка отримана за кошти державного бюджету 2017 року. До кінця цього року Одеський гарнізон ще отримає чергову партію нової пожежно-рятувальної техніки», — підкреслив Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

  Зазначимо, підрозділи ДСНС Одеської області отримали шість пожежних автомобілів на базі шасі «МАЗ», тягач із тралом на шасі «Ford», спеціальну аварійно-рятувальну машину легкого типу на шасі «Volkswagen Caddy» та піротехнічну машину на базі вантажопасажирського автомобіля підвищеної прохідності «Mitsubishi L200».