• In English
 • Рівненські аудитори протягом січня – червня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 5,5 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 03 серпня 2020 року о 13:11

  За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області ревізій та державних фінансових аудитів упродовж січня ‒ червня 2020 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 6,6 млн грн.

  Забезпечено відшкодування втрат на суму майже 5,5 млн грн із урахуванням порушень, виявлених у попередніх роках.

  Проведеними заходами державного фінансового контролю встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели (можуть призвести) до неотриманих доходів та зайвих витрат на суму понад 102,1 млн грн.

  За результатами державних фінансових аудитів надано 42 пропозиції. Об’єкти контролю виконали 37 пропозицій. Економічний ефект від упровадження пропозицій становить понад 1,6 млн грн.

  До установ та організацій, у яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 10 заходів впливу (зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань, зменшення бюджетних призначень/асигнувань розпорядникам бюджетних коштів та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства).

  За порушення законодавства 14 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

  Правоохоронними органами за матеріалами ревізій розпочато 12 досудових розслідувань, а також вручено 13 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Спеціалісти Управління провели моніторинг 150 процедур закупівель, за результатами якого замовники розірвали 62 договори на загальну суму 30,1 млн грн та відмінили 47 торгів на загальну суму 120 млн грн.