• In English
 • Миколаївські аудитори за І півріччя 2020 року забезпечили відшкодування втрат державних ресурсів на суму 13 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 03 серпня 2020 року о 13:08

  За січень ‒ червень 2020 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області провели 11 ревізій та 6 державних фінансових аудитів.

  Проведеними ревізіями виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 13 млн грн. Забезпечено відшкодування втрат (з урахуванням минулих років) на суму 13 млн грн.

  Під час державних фінансових аудитів встановлено неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод, непродуктивних витрат, на суму 149,6 млн грн. Надіслано 72 пропозиції щодо покращання діяльності, впроваджено 27 пропозицій. Отримано додатковий економічний ефект на 1,3 млн грн.

  За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів для належного реагування до правоохоронних органів передано 9 матеріалів ревізій, на підставі яких розпочато 12 досудових розслідувань, матеріали 6 ревізій долучено до кримінальних проваджень. Вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчинені кримінального правопорушення. За порушення фінансової дисципліни та закупівель до адміністративної відповідальності притягнуто 27 посадових осіб об’єктів контролю.