• In English
 • Рівень довіри суспільства до правоохоронних органів зріс, - Катерина Павліченко назвала причини
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 27 травня 2023 року о 14:28

  Збільшення рівня довіри суспільства до органів системи МВС пов’язане, зокрема, з роботою правоохоронців на деокупованих територіях та участю у бойових діях. На цьому наголосила заступник Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко в інтерв’ю медичному експерту UNICEF Ukraine Катерині Булавіновій. 

  «Від таких злочинів, як домашнє насильство та сексуальне насильство під час війни, найбільше страждають жінки і діти. Саме жінки-поліцейські успішно працюють з потерпілими від таких латентних злочинів, вибудовують довірливу комунікацію. Це суттєво впливає на успішність розслідування», - підкреслила заступник очільника МВС. 

  Вона також зазначила, що на рівень довіри цивільного населення до правоохоронних органів значно вплинуло повномасштабне вторгнення.

  «Робота поліцейських, рятувальників, прикордонників, нацгвардійців змінилася кардинально. Якщо раніше вони виконували чіткі та зрозумілі для них функції, то зараз ситуація змінилася. Рятувальники працюють під постійними обстрілами, рятують людей з-під завалів. Поліція проводить евакуацію цивільного населення, виявляє колаборантів, диверсантів. Поліцейські одними з перших заходять на звільнені території та взаємодіють з громадянами. Працівники поліції є провідниками миру на деокупованих територіях, тож люди радіють, коли бачать їх», - розповіла Катерина Павліченко.