• In English
 • Олександр Ткаченко: Сьогодні перед нами стоїть виклик поповнення книжкових поличок не тільки в Україні, а й в світі українською літературою

  Щорічно, в останню суботу травня, в Україні відзначається День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження (згідно з Указом Президента № 563/99 від 25 травня 1999 року).

  Президент України Володимир Зеленський привітав з професійним святом працівників видавництв, поліграфії і книговидання: «Сьогодні, коли окупанти знищують українську культуру, руйнують друкарні й бібліотеки, ви незламно тримаєте свій видавничий фронт, творите українську книгу і поширюєте українське слово».

  Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в своєму привітанні зазначив: «Сьогодні перед всіма нами стоїть виклик поповнення книжкових поличок не тільки в Україні, а й в світі українською літературою».

  Дякуємо всім, хто забезпечує літературою українською мовою вимушених переселенців у різних куточках світу, а також презентує Україну на міжнародній арені на книжкових ярмарках. Завдяки вашим зусиллям були реалізовані такі важливі проекти, як «Українським дітям — українську книгу», «Українська книжкова поличка» та «Книжки без кордонів».

  Вітаємо з Днем видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження!