• In English
 • Реальні плани і відповідальна політика можуть перетворити Україну на велику державу, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 19 березня 2019 року о 12:51

  Реальні плани, орієнтовані на досягнення загальнодержавних цілей, відповідальна політика і згуртованість навколо ідей розвитку держави можуть перетворити Україну на сильну і велику країну. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Ради регіонального розвитку, яке сьогодні, 19 березня, проходить у Тернополі.

  «Наша держава може бути великою. Спільні плани дають конкретні результати», – зазначив Глава Уряду.

  Він сказав, що у своїй історії українці нерідко ставали заручниками безвідповідальної, непрофесійної і популістичної політики. «Але ми не можемо допустити, аби з нами розмовляли через приниження – коли говорять нещиро, неправду, коли пропонують нереальні рішення на складні питання, – сказав Володимир Гройсман. – Ми маємо право вимагати чітких відповідей на питання, які є важливими для нас, наших дітей і наших родин. Я готовий давати чіткі відповіді про те, що ми робимо, навіщо, який хочемо результат, і не сприймаю зневажливого ставлення до українських громадян», – сказав Володимир Гройсман.

  Реальні плани і відповідальна політика можуть перетворити Україну на велику державу, – Володимир Гройсман