• In English
 • Реабілітація бійців, безпека у школах та ситуація на прикордонні: Катерина Павліченко відвідала Чернігівщину та Сумщину
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 09 лютого 2024 року о 18:14

  Заступник Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко відвідала Чернігівську та Сумську області. Поспілкувалася із пораненими правоохоронцями, відзначила найкращих службовців нагородами, обговорила питання реалізації проекту "Служба освітньої безпеки".

  Заступник Міністра провела робочу зустріч з керівництвом Сумської обласної військової адміністрації та працівниками місцевого управління освіти. Під час наради обговорили питання реалізації та масштабування проекту "Служба освітньої безпеки".

  "Сумщина досить активно включилася в цей проект, за що я вдячна місцевим управлінцям та освітянам. У 63 школах уже працюють наші поліцейські. Мала нагоду відвідати кілька таких шкіл і поспілкуватися з адміністрацією шкіл. Отримали багато хороших відгуків", – резюмувала заступник очільника МВС.

  Катерина Павліченко підкреслила, що сьогодні особлива увага приділяється підготовці поліцейських, а програми, за якими вони навчаються, - постійно удосконалюються.

  Більше читайте на сайті МВС.