• In English
 • Разом з новим керівником Укравтодору маємо забезпечити відновлення 4000 км доріг у 2020 році, – Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 19 листопада 2019 року о 15:47

  Сьогодні, 19 листопада, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук разом з Міністром інфраструктури Владиславом Криклієм представили колективу нового Голову Державного агентства автомобільних доріг України Олександра Кубракова.

  Олександр Кубраков призначений на посаду за результатами відкритого конкурсу відповідно до рішення Уряду від 15 листопада 2019 року.

  Міністр інфраструктури відзначив, що новий очільник Укравтодору є ініціатором важливих законодавчих новацій у сфері дорожньої інфраструктури: «Пишаюсь тим, що ми з Олександром Кубраковим мали можливість закласти законодавчий фундамент – дуже важливі законопроекти щодо середньострокового будівництва доріг, запровадження автоматичного габаритно-вагового контролю, аудиту безпеки доріг. І тепер його завдання втілювати це в життя, реалізуючи виклики в Укравтодорі на посаді керівника. У нас є завдання Президента України і Уряду відновити у 2020 році близько 4 000 доріг державного та місцевого значення, які ми разом виконуватимемо. Ми покажемо, що дороги можуть будуватись іншими темпами і не на папері», – зазначив Владислав Криклій.

  Міністр також відзначив, що керівник Укравтодору має досвід співпраці з міжнародними фінансовими організаціями: «Завдання – акумулювати всі ресурси та ефективно їх використовувати, зокрема, кошти МФО. Рівень їх використання у попередні роки був незадовільним. Ми маємо змінити ситуацію. Це означатиме більше відновлених доріг і прозорі процедури», – підсумував Владислав Криклій.

  Керівник Укравтодору подякував Прем’єр-міністру України та Міністру інфраструктури за підтримку та закликав колектив до роботи, відзначивши, що його завданням, крім відновлення доріг, є подолання корупції у дорожній сфері та забезпечення ефективного використання коштів платників податків.