• In English
 • Рада підтримала кадрові пропозиції Глави Уряду щодо міністрів - фінансів та у справах ветеранів
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 листопада 2018 року о 18:58

  Верховна Рада України підтримала пропозицію Прем’єр-міністра України затвердити Оксану Маркарову на посаді Міністра фінансів, а також призначити народного депутата Ірину Фріз Міністром України у справах ветеранів. За відповідне рішення проголосували 242 та 270 голосами парламентарів відповідно.

  Одночасно Парламент 257 голосами підтримав пропозицію звільнити за власним бажанням Тараса Кутового з посади Міністра аграрної політики та продовольства.

  Коментуючи рішення, Глава Уряду зазначив, що скористався своїм правом запропонувати кандидатури міністрів за підсумками консультацій з парламентською коаліцією та керуючись нормами законодавства. За його словами, сфера роботи з ветеранами – надзвичайно важлива. І потрібно якомога швидше почати відповідну роботу.

  «Я також вніс подання на довгоочікуване призначення Міністра фінансів. Управління фінансами великої 45-мільйонної країни потребує неабияких якостей. І Оксана Сергіївна їх має», - сказав Володимир Гройсман.

  Рада підтримала кадрові пропозиції Глави Уряду щодо міністрів - фінансів та у справах ветеранів Рада підтримала кадрові пропозиції Глави Уряду щодо міністрів - фінансів та у справах ветеранів Рада підтримала кадрові пропозиції Глави Уряду щодо міністрів - фінансів та у справах ветеранів