• In English
 • Ігор Жданов: Намагаємося з року в рік збільшувати видатки саме на молодіжну сферу
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 22 листопада 2018 року о 18:44

  22 листопада Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із учасниками Міжнародної акції «Українська політика та ЗМІ очима молоді», яку другий рік поспіль Міністерство проводить разом із Світовим конгресом українських молодіжних організацій за підтримки міжфракційного депутатського об’єднання «Співпраця: Україна – діаспора» та Міністерства інформаційної політики.

  Ігор Жданов розповів учасникам про особливості бюджетного процесу та фінансування програм Міністерства молоді та спорту: "Дякую молоді з України та діаспори, що завітали на зустріч до свого профільного Міністерства. Намагаємось з року в рік збільшувати видатки саме на молодіжну сферу. Раніше виділялись невеликі гроші, нині наближаємось до 50 млн грн разом із заходами національно-патріотичного виховання".

  "До речі, нагадаю, що ще за Уряду Арсенія Яценюка нам вдалося зробити безпрецедентну річ - збільшити у понад 16 разів розмір премії КМУ за особливі досягнення молоді в розбудові України. Зараз ця премія становить солідні й мотиваційні 50 000 грн, а не пару тисяч грн, як було раніше".

  Міжнародна акція «Українська політика та ЗМІ очима молоді», участь у якій беруть понад 50 молодих людей із 16 регіонів України та українська молодь діаспори з 21 країни світу (Білорусь, Грузія, Ізраїль, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Латвія, Литва, Ліван, Люксембург, Македонія, Молдова, Німеччина, Польща, Румунія, Російська Федерація, Сербія, Словаччина, Чехія, Франція).

  З 19 по 26 листопада молоді люди проходять стажування в органах законодавчої і виконавчої влади та засобах масової інформації України, а також долучилися до Форуму «Україна і світ: діалог через молодь», заходів до Дня гідності та свободи, візьмуть участь у лекціях та бесідах на тематику цінностей та реформ в Україні, заходах у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні, матимуть екскурсію патріотичними та історичними місцями Києва.

  За результатами стажування молодь напрацює спільні освітні, культурні, інноваційні проекти з метою їх подальшої реалізації у своїх регіонах та країнах.