• In English
 • Володимир Бондаренко: Уряд змінює підходи, багато чого робить вперше
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 листопада 2018 року о 18:32

  Уряд впроваджує реформи, змінює підходи в управлінні державною службою та втілює нові відкриті механізми взаємодії з громадськістю та бізнесом. На цьому наголосив Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко під час спілкування з учасниками Міжнародної акції «Українська політика та ЗМІ очима молоді».

  «Ми змінюємо підходи, багато чого робимо вперше», - сказав Володимир Бондаренко та підкреслив, що головне в роботі Уряду – відкритість, прозорість, креативність, результативність. Він акцентував, що в Україні успішно впроваджуються освітня, медична, пенсійна реформи та реформи децентралізації і державної служби. Крім того, ухвалено чимало рішень з дерегуляції, створюються центри надання адміністративних послуг, електронні сервіси, найуспішнішим серед яких є ProZorro, що отримав світове визнання.

  Державний секретар підкреслив, що, реформуючи державну службу, в «державних інституціях вдалося змінити філософію сприйняття в першу чергу себе».

  Тому, за його словами, під час формування нової державної служби важливо, щоб приходили люди, готові змінюватися самі і втілювати сміливі ідеї.  

  Володимир Бондаренко закликав молодь приходити на стажування у Кабінет Міністрів та продовжувати свій професійний шлях на державній службі.

  Довідково

  23 березня 2017 року Володимир Бондаренко підписав наказ «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в Секретаріаті Кабінету Міністрів України».  

  Взяти участь у конкурсах можна через сайт «Портал вакансій. Нова державна служба. Ставай лідером змін!».

  Володимир Бондаренко: Уряд змінює підходи, багато чого робить вперше Володимир Бондаренко: Уряд змінює підходи, багато чого робить вперше Володимир Бондаренко: Уряд змінює підходи, багато чого робить вперше Володимир Бондаренко: Уряд змінює підходи, багато чого робить вперше Володимир Бондаренко: Уряд змінює підходи, багато чого робить вперше Володимир Бондаренко: Уряд змінює підходи, багато чого робить вперше Володимир Бондаренко: Уряд змінює підходи, багато чого робить вперше Володимир Бондаренко: Уряд змінює підходи, багато чого робить вперше Володимир Бондаренко: Уряд змінює підходи, багато чого робить вперше