• In English
 • Протягом року поліцейські вилучили 4 тонни наркотичних засобів та психотропних речовин, – Сергій Князєв
  Національна поліція України, опубліковано 20 грудня 2018 року о 13:29

  Протягом року поліцейські вилучили 4 тонни наркотичних засобів та психотропних речовин. Приблизна вартість вилученого на «чорному» ринку становить майже 23 мільярди гривень. Крім того, підрозділи з протидії наркозлочинності припинили діяльність понад 60 організованих груп наркоділків. Про це сьогодні, 20 грудня, повідомив Голова Нацполіції Сергій Князєв під час підсумкової прес-конференції за результатами роботи відомства.

  За словами Голови Нацполіції Сергія Князєва, упродовж поточного року підрозділами Нацполіції порушено 26 тисяч кримінальних проваджень у сфері наркообігу, з них чотири тисячі – це збут наркотичних речовин.

  Крім того, оперативниками припинено діяльність 64 організованих груп наркоділків, до складу яких входило більш 200 осіб. Поліцейські викрили понад 700 учинених ними кримінальних правопорушень. Такі результати у 2,5 раза перевищують минулорічні.

  Відтак - за матеріалами підрозділів протидії наркозлочинності до суду направлено обвинувальні акти відносно 45 організованих наркогруп. Це найвищий результат за 25 років діяльності служби з протидії наркозлочинам.

  Також органи і підрозділи Національної поліції у поточному році припинили функціонування 111 підпільних нарколабораторій та 515 наркопритонів.

  «У результаті вжитих заходів протягом 2018 року з незаконного обігу вилучено більш як 4 тонни наркотичних засобів і психотропних речовин. Приблизна вартість вилученого на «чорному» ринку становить майже 23 мільярди гривень»,- зазначив Сергій Князєв.

  Він додав, що серед успішних операцій з протидії наркозлочинності - ліквідація каналу нелегального постачання наркотиків з Індії до Харківщини. Оперативники вилучили рекордні 160 кг «трамадолу», вартість якого за цінами «чорного» ринку перевищує 30 млн. грн.

  «Ми відпрацювали механізми протидії таким злочинам. В результаті поліцією припинено діяльність 184 угруповань Інтернет-наркозбувачів»,- наголосив Сергій Князєв.