• In English
 • Програмою «Доступна іпотека 7%» скористалися 648 родин, а загальний об’єм кредитування склав 550 млн грн, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 серпня 2021 року о 14:20

  Уряд готує різні інструменти, щоб розширити можливості для українців отримати доступне житло. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час вступної промови на засіданні Кабінету Міністрів 4 серпня.

  «Сьогодні ми затверджуємо умови, за якими Українська фінансова житлова компанія надаватиме іпотечні кредити та фінансовий лізинг. Також визначені критерії та перелік громадян, які можуть претендувати на забезпечення житлом», — зазначив очільник Уряду.

  За словами Прем’єр-міністра, також планується випуск державних облігацій на суму до 20 млрд грн для того, аби значно більша кількість людей змогла скористатися іпотечними програмами.

  Крім того, Денис Шмигаль нагадав, що цьогоріч за ініціативою Президента України Володимира Зеленського Уряд запровадив програму «Доступна іпотека 7%». Нею вже скористалися 648 родин, а загальний об’єм кредитування склав 550 млн грн.

  Програмою «Доступна іпотека 7%» скористалися 648 родин, а загальний об’єм кредитування склав 550 млн грн, — Денис Шмигаль