• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Великоднем
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 08 квітня 2018 року о 00:05

  Шановні співвітчизники!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Великоднем!

  Свято Пасхи наповнює наші серця особливою любов’ю до рідних і близьких нам людей. Цей день символізує перемогу життя над смертю і наше очищення від негідних помислів. Великдень єднає нас у спільних почуттях віри, надії та любові, у прагненні жити краще, здійснювати важливі для всіх нас вчинки.

  Щороку наша країна невпинно змінюється, і Великдень надихає всіх нас на нові звершення. Українці завжди були непохитними у прагненні побудувати суспільство злагоди, в якому кожен має можливість для самореалізації і відчуває підтримку і турботу навколишніх людей. Турбота про ближнього, увага до людини – ті принципи, на яких стоїть сучасна європейська країна. Наполеглива праця, віра у власні сили, відданість поставленій меті, а головне – єдність та згуртованість дають можливість реалізувати таку державу.

  Тож вітаю усіх українців з Великоднем! Нехай світло Пасхи надихає всіх нас на добрі справи. Бажаю всім міцного здоров’я та щастя в особистому житті, добробуту і сімейного затишку. Нехай над нашою країною завжди буде мирне небо, а у наших домівках панують любов і злагода.

  Христос воскрес!

   

   

  Прем’єр-міністр України                                   Володимир ГРОЙСМАН

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Великоднем