• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з Днем Сухопутних військ України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 грудня 2018 року о 09:00

  Шановні захисники, шановні громадяни!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем Сухопутних військ України!

  Сучасні Сухопутні війська Збройних Сил − це міцний моноліт механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, армійської авіації, частин і підрозділів протиповітряної оборони, спеціальних військ, частин та установ технічного та тилового забезпечення.

  Сьогодні Сухопутні війська переживають докорінні зміни та модернізацію. І ми не зупиняємося на досягнутому. Триває удосконалення системи підготовки особового складу, впроваджуються нові підходи у підготовці військ з урахуванням досвіду, набутого під час боїв на Донбасі, та стандартів НАТО. Військовослужбовці сухопутних військ беруть активну участь у багатонаціональних навчаннях на території України та за кордоном, у міжнародних операціях з дотримання миру та безпеки.

  Принципова позиція Уряду полягає в тому, що матеріальна винагорода і належні умови служби наших військовослужбовців, фінансування армії загалом і надалі будуть пріоритетами державної політики. Це наш обов’язок перед тими, хто забезпечує захист нашої країни.

  Висловлюю подяку всім військовослужбовцям Сухопутних військ Збройних Сил за сумлінну і віддану службу! Бажаю Вам міцного здоров’я, професійного зростання, добробуту та завжди щасливого повернення до своїх рідних!

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                               Володимир ГРОЙСМАН

  Привітання Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з Днем Сухопутних військ України