• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем знань
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 01 вересня 2018 року о 09:00

      Дорогі українці!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем знань!

  Сьогоднішній День знань є особливим, адже вперше наші «первачки» йдуть до Нової української школи. Кількарічна робота Уряду вилилася у створення нового шкільного середовища. Ми кардинально змінюємо філософію середньої освіти та запроваджуємо нові стандарти навчання, які заохочують школярів до ініціативності і критичного мислення, творчого підходу і відповідальності.

  Наша школа стає місцем, де пануватимуть співпраця, взаємодопомога та повага до особистості. Нова українська школа – це максимально сприятливий простір для розвитку особистості, набуття систематичних знань та формування гармонійного індивіда, готового до дорослого суспільного життя. Упевнений, що за 12 років перші випускники Нової української школи стануть поколінням, що реалізує себе у професійних сферах, про які ми можемо ще і не здогадуватися, та будуватиме успішну справедливу країну.

  Крім того, реформа освіти є одним з наших пріоритетів, адже ті зміни, яких ми хочемо досягнути у нашій країні, здатні здійснити лише розумні та освічені громадяни. Дошкільна освіта допомагає нашим маленьким співгромадянам адаптуватися до суспільства, сформувати основні навички суспільної поведінки. Початкова та середня школа є базисом, який готує майбутнього відповідального громадянина та закладає основу подальшого життєвого успіху, професійного та особистого розвитку. Вища освіта покликана сформувати висококласного професіонала, що здатен відповідати на виклики сучасності та формувати напрямок розвитку суспільства. Тому ми реформуємо усі рівні освітньої сфери для успішного майбутнього нашої країни та наших співвітчизників.

  Надзвичайно важливим для успішності Нової української школи є створення комфортного середовища для педагогів, адже будь-які реформи не досягнуть успіху, якщо їх безпосередні виконавці не матимуть достатніх стимулів для максимального розкриття свого потенціалу. Одним з найважливіших завдань реформи є належне матеріально-технічне забезпечення шкіл та гідна оплата праці вчителів. Упевнений, що саме престижність вчительської праці та її гідна оплата стануть одним із факторів успіху реформи.

  Ще раз вітаю всіх, хто розпочинає свій перший похід за знаннями в Новій українській школі. Дякую усім педагогам за сумлінну працю та присвяту свого життя величній і шляхетній справі. Бажаю усім міцного здоров’я, успіхів у навчанні, значних досягнень та отримання насолоди від навчального процесу та здобуття нових знань!

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем знань