• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 березня 2019 року о 09:00


  Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!

  Серед реформ, які здійснюються Урядом, важливе місце займає реформа житлово-комунального господарства. Для України критично важливим завданням є виведення сфери комунальних послуг на сучасний рівень і запровадження у ній ринкових механізмів. Тому зусилля Уряду спрямовані на правове та інституційне забезпечення цього процесу і створення необхідних умов для розвитку галузі.

  У країні впроваджуються програми з енергоефективності, що сприятимуть власникам житла і підприємств житлово-комунального господарства переходу до більш раціональних моделей споживання енергії. Ми змінюємо саму модель стосунків між комунальниками і жителями наших міст.

  У цих процесах Кабінет Міністрів покладається на професіоналізм працівників житлово-комунального господарства. Упевнений, що ті зміни, над якими ми працюємо, дадуть комунальним підприємствам змогу модернізувати матеріально-технічну базу та оптимізувати систему надання житлово-комунальних послуг. Фаховий рівень працівників системи житлово-комунального господарства сприятиме якісному  виконанню найскладніших завдань з модернізації країни.

  Висловлюю подяку всім працівникам житлово-комунального господарства за важку працю і готовність до змін, яких потребують комунальна сфера країни, а також наші громадяни. Бажаю Вам міцного здоров’я, матеріального достатку та усіляких гараздів!

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                               Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування