• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем морської піхоти України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 травня 2019 року о 09:00

  Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю військовослужбовців морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил з професійним святом!

  Морська піхота має славні і давні традиції, які беруть початок ще з часів Української Держави 1918 року. Підрозділи морської піхоти – це елітні бойові угруповання українського війська, які виконують особливо складні завдання на морі і прилеглих ділянках суші. Носити берет морського піхотинця – почесно для будь-кого, хто вирішив пов’язати свою долю зі службою у Збройних Силах.

  Військовослужбовці морської піхоти здобули безсмертну славу з самого початку проведення антитерористичної операції на Сході. Вони одними з перших вступили в бій з агресором на приморському напрямку та відіграли ключову роль у захисті нашого форпосту в регіоні – міста Маріуполь. Внесок морпіхів у наші досягнення і перемогу в антитерористичній операції та операції Об’єднаних сил неможливо переоцінити.

  Уряд пильно слідкує за потребами підрозділів морської піхоти, адже пріоритет оборонної сфери є для нас безумовним. Ми продовжуємо реформування Збройних Сил та приведення стандартів українського війська у відповідність із стандартами НАТО. При цьому одним з основних завдань є гідне матеріальне забезпечення бійців Збройних Сил, сучасне технічне оснащення військовослужбовців та встановлення належного рівня їх захисту. Бійці Збройних Сил щодня ризикують власним життям, захищаючи Батьківщину від ворога, тому ми зробимо усе, що в наших силах, щоб служба в українській армії була почесною і гідною.

  Висловлюю подяку морським піхотинцям Збройних Сил за вірну службу народу України, за проявлені мужність і героїзм під час ведення бойових дій! Бажаю Вам міцного здоров’я, бойової удачі та завжди благополучного повернення до власних домівок!


  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                Володимир ГРОЙСМАН 


  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем морської піхоти України