• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем хрещення Київської Русі-України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 липня 2019 року о 08:59


  Шановні співвітчизники!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем хрещення Київської Русі-України!

  Хрещення Київської Русі у 988 році стало епохальною цивілізаційною подією для усієї Європи. Славетна праукраїнська держава, одна з найпотужніших сил європейського світу, приєдналася до сім’ї християнських народів. Ця подія стала однією з найбільш визначальних для українського народу за всю нашу історію.

  Обране Великим князем Київським Володимиром християнство східного обряду до сьогодні є базовим елементом світогляду та морально-етичної системи українців. Тому для Уряду та всього українського суспільства надзвичайно важливою подією стало отримання українською церквою Томосу про автокефалію та постання Православної церкви України. Це епохальне досягнення безумовно сприятиме подальшому утвердженню православ’я як основний духовний орієнтир українського народу.

  Тож вітаю усіх громадян України з цією визначною подією! Бажаю Вам міцного здоров’я, матеріального достатку та усіляких гараздів! Нехай у Ваших родинах та в усій нашій країні панують мир і злагода!

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                               Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана  з Днем хрещення Київської Русі-України