• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників торгівлі
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 липня 2019 року о 09:00

    Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем працівників торгівлі!

  В основі будь-якої економіки лежать торговельні процеси. В умовах глобалізації межі ринків розмиваються, а обмеження щодо торгівлі дуже часто є неконструктивними та такими, що заподіюють шкоду національній економіці. Торгівля, таким чином, є одним з основних інструментів економічного розвитку.

  Під час зростання економіки, яке ми спостерігаємо кілька років підряд, для працівників торгівлі відкриваються нові можливості розвитку власної справи. Уряд активно працює над усуненням перешкод для відкриття та ведення малого і середнього бізнесу, спрощує процедури реєстрації, створює податкові та інші стимули для підприємництва. Зони вільної торгівлі з державами – членами Європейського Союзу та іншими країнами дають змогу вести активну зовнішньоторговельну діяльність, орієнтуючись на іноземні ринки. Максимальне сприяння торговельній діяльності в Україні є нашим першочерговим завданням, адже ми розуміємо, наскільки така діяльність є визначальною для розвитку економіки та подальшого розвитку нашого суспільства загалом.

  Дякую працівникам торгівлі України за активну позицію, ініціативність і значний внесок у зростання нашої економіки! Бажаю Вам міцного здоров’я, матеріального достатку та злагоди у Ваших родинах!

  З повагою

   Прем’єр-міністр України                               Володимир ГРОЙСМАН 

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана  з Днем працівників торгівлі