• In English
 • Іванна Климпуш-Цинцадзе: Переконана, що наступний Уряд продовжить традицію участі нашої команди в Іграх Нескорених
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 27 липня 2019 року о 15:33

  У спорткомплексі ЦСК Збройних Сил України в Києві відбулися спортивні тестування кандидатів до української збірної Ігор Нескорених (Invictus Games). 166 спортсменів взяли участь у тестуваннях у шести адаптивних видах спорту: легка атлетика (біг, стрибки в довжину, штовхання ядра), плавання, стрільба з лука, веслування на тренажері, пауерліфтинг та велосипедний спорт (зокрема, велосипедний спорт на візках). Раніше ще 75 спортсменів взяли участь у тестуваннях у Львові й Одесі.

  Участь у відкритті тестувань взяла Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.  «Для нас ви вже переможці, тепер я зичу вам також перемогти свої болі і страхи, – сказала вона учасникам, – Для нас важливо, щоб це були не лише спортивні змагання, а й повноцінна програма психологічної реабілітації, а також можливість суспільству висловити вам вдячність, продемонструвати увагу та підтримку». Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала організаторам і партнерам фінального етапу тестувань, висловивши сподівання, що традиція участі Національної збірної в Іграх Нескорених буде збережена. «Переконана, що наступний Уряд продовжить розпочату нами справу, бо це надзвичайно важливо для наших ветеранів і їхніх родин. Щороку до проекту долучається дедалі більше учасників і учасниць, які згодом розвивають і інші проекти спортивної, психологічної та соціальної допомоги», – наголосила Віце-прем`єр-міністр.

  Участь у заході також взяла заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Коляда, начальник Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони Юрій Фіногенов, директор Центру стратегічних комунікацій «Стратком Україна» Оксана Горбач і голова Благодійного фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега.

  Цьогоріч кількість учасників Національної збірної в Іграх Нескорених, що відбудуться в 2020 році в нідерландській Гаазі, збільшено до 20 осіб. Наявність спортивного досвіду та спортивних досягнень не є обов’язковими для участі у Іграх Нескорених, тому до спортивних тестувань запрошуються навіть ті учасники, які ніколи до цього не займались спортом. 

  Іванна Климпуш-Цинцадзе: Переконана, що наступний Уряд продовжить традицію участі нашої команди в Іграх Нескорених Іванна Климпуш-Цинцадзе: Переконана, що наступний Уряд продовжить традицію участі нашої команди в Іграх Нескорених