• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 15 липня 2018 року о 09:01

   Шановні працівники та ветерани гірничо-металургійного комплексу!

  Від імені Уряду України та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!

  Металургійна та гірничодобувна промисловість – одна з найбільших та найважливіших галузей промисловості, справжній локомотив національної економіки. Від роботи галузі залежать інші промислові кластери нашої країни.

  Для подальших досягнень потрібно провести модернізацію галузі, запровадити сучасні механізми управління, здійснити структурні реформи, які виведуть із тіні мільярдні кошти, унеможливити корупційні ризики.

  В умовах співпраці з Європейським Союзом в рамках Угоди про асоціацію, зокрема поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі, ми повинні забезпечити додержання європейських стандартів у металургійній галузі, адже саме це є однією з найбільш необхідних умов залучення інвестицій у цю галузь. Нашим завданням є забезпечення переходу металургійної і гірничодобувної промисловості на новий, високотехнологічний щабель виробництва із сучасними європейськими стандартами, що гарантують її розвиток та конкурентоспроможність на глобальному ринку.

  Дякую усім працівникам металургійної та гірничодобувної промисловості за важливу та фахову працю. Бажаю Вам міцного здоров’я та довголіття, професійних успіхів, злагоди та благополуччя!

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                      Володимир ГРОЙСМАН

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості