• In English
 • Прем’єр-міністр: Зниження цін на авіаквитки для подорожей Україною стимулюватиме внутрішній ринок авіаперевезень
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 листопада 2021 року о 18:19

  Авіаподорожі по Україні мають стати більш доступними для людей, оскільки це сприятиме розвитку внутрішнього туризму та стимулюватиме економіку. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час наради щодо розвитку внутрішніх авіаперевезень, що відбулась у середу 24 листопада.

  В обговоренні взяли участь Міністр інфраструктури Олександр Кубраков, Міністр фінансів Сергій Марченко, в. о. голови Державіаслужби Сергій Коршук та представники авіакомпаній, що здійснюють пасажирські перевезення в межах України

  Під час наради було поінформовано, що на виконання закону України Уряд схвалив порядок використання 104 млн грн, передбачених у бюджеті для відшкодування витрат українських авіаперевізників під час пандемії COVID-19. Це рішення дозволить вітчизняним авіаперевізникам подати до 10 грудня цього року заявки Міністерству інфраструктури для отримання відповідних компенсацій.

  Прем’єр-міністр підкреслив, що пандемія коронавірусу у світі суттєво вплинула на галузь авіаперевезень. І сьогодні, коли люди поступово повертаються до подорожей, важливо, щоб ціни на авіаквитки для них стали більш доступними.

  «Уряд спільно з Офісом Президента та Верховною Радою шукав необхідні механізми підтримки, щоб люди могли дешево подорожувати літаком по Україні й розвивати внутрішній туризм. Це не лише про конкурентний ринок, але й про інвестиції в розвиток держави», — зазначив Денис Шмигаль.

  За підсумками наради Прем’єр-міністр дав завдання Міністерству інфраструктури опрацювати й надати пропозиції здешевлення квитків на внутрішні авіаперевезення.

  Прем’єр-міністр: Зниження цін на авіаквитки для подорожей Україною стимулюватиме внутрішній ринок авіаперевезень Прем’єр-міністр: Зниження цін на авіаквитки для подорожей Україною стимулюватиме внутрішній ринок авіаперевезень Прем’єр-міністр: Зниження цін на авіаквитки для подорожей Україною стимулюватиме внутрішній ринок авіаперевезень