• In English
 • Прем’єр-міністр взяв участь в урочистих заходах із нагоди Дня знань
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 01 вересня 2021 року о 11:26

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час урочистостей з нагоди Дня знань у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну привітав усіх із початком навчального року.

  «Бажаю учням натхненного навчання, гарних оцінок і цікавих викликів. А вчителям — витримки та міцного здоров’я», — сказав Денис Шмигаль.

  Під час свого виступу Глава Уряду зауважив, що сьогодні на ринку є запит на працівників, які мають практичні навички.

  «Тому ми робимо наголос на дуальній освіті, коли заклад і бізнес укладають угоду, що дає учням можливість працювати під час навчання. Перевага дуальної освіти є й для бізнесу, і для освіти, і для учня. Тому що він знатиме, де буде працювати, отримуватиме більшу стипендію й більшу заробітну плату з першого дня своєї роботи», — зазначив Прем’єр-міністр.

  Денис Шмигаль відзначив, що за два роки від початку реалізації дуальної освіти понад 200 закладів уклали відповідні договори з майже 1500 підприємствами.

  «Учні таких закладів уже сьогодні, навчаючись, отримують практичний досвід роботи на підприємствах. Це дасть їм змогу, приходячи на підприємство, не гаяти час на випробувальний термін із маленькою зарплатою або без зарплати. А приходити вже професійно підкутим, навченим працювати на виробничій базі цього підприємства», — зауважив очільник Уряду.

  Як підкреслив Прем’єр-міністр, в умовах конкуренції громад за інвестора державно-приватне партнерство має стати державно-приватно-регіональним, адже заклади професійно-технічної освіти переважно є комунальними.

  «Держава також долучається фінансуванням до створення навчально-практичних центрів. Цього року на ці потреби виділено 150 млн грн — найбільше за всю історію. Загалом створено 300 центрів. Наша мета — створити навчально-практичні центри в усіх закладах професійно-технічної освіти», — відзначив Денис Шмигаль.

  Прем'єр-міністр також ознайомився з матеріально-технічною базою та навчально-виробничою інфраструктурою закладу й поспілкувався з учнями КВПУБіД. В урочистих заходах також взяв участь Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

  Прем’єр-міністр взяв участь в урочистих заходах із нагоди Дня знань Прем’єр-міністр взяв участь в урочистих заходах із нагоди Дня знань Прем’єр-міністр взяв участь в урочистих заходах із нагоди Дня знань Прем’єр-міністр взяв участь в урочистих заходах із нагоди Дня знань Прем’єр-міністр взяв участь в урочистих заходах із нагоди Дня знань Прем’єр-міністр взяв участь в урочистих заходах із нагоди Дня знань Прем’єр-міністр взяв участь в урочистих заходах із нагоди Дня знань Прем’єр-міністр взяв участь в урочистих заходах із нагоди Дня знань