• In English
 • Прем’єр-міністр взяв участь у святкових заходах з нагоди 30-ї річниці проголошення Незалежності України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 серпня 2021 року о 16:05

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль спільно з Президентом України Володимиром Зеленським взяв участь у святкових заходах з нагоди 30-ї річниці проголошення Незалежності України. На урочистостях також були присутні лідери та представники урядів іноземних держав, члени Кабінету Міністрів України, народні депутати та представники Офісу Президента.

  На Майдані Незалежності відбулося історичне театралізоване дійство під назвою «ДНК» (День незалежності країни), після чого розпочалося урочисте проходження військ із пронесенням прапора України завдовжки 30 метрів на честь ювілею Незалежності.

  Крім українських військових, у Параді також взяли участь представники армій країн-партнерів: США, Литви, Естонії, Грузії, Данії, Норвегії, Канади, Молдови й інших держав.

  Продовжився захід прольотом авіаційної техніки Повітряних сил Збройних Сил України, Сухопутних військ ЗСУ, Військо-Морських сил, Національної гвардії України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, державного підприємства «Антонов» і держав-партнерів.

  Одночасно в морському порту Одеси відбулося урочисте проходження бойових кораблів, катерів і суден та проліт авіації, демонстрація фігур пілотажу літаками легкомоторної цивільної авіації, проходження кораблів і катерів країн-партнерів, держав-членів НАТО.

  На Параді в Києві також продемонстрували артилерійські системи, системи реактивного залпового вогню, протиповітряної оборони, безпілотні літальні апарати. На завершення відбувся демонстраційний проліт авіаційної техніки.

  Прем’єр-міністр взяв участь у святкових заходах з нагоди 30-ї річниці проголошення Незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь у святкових заходах з нагоди 30-ї річниці проголошення Незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь у святкових заходах з нагоди 30-ї річниці проголошення Незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь у святкових заходах з нагоди 30-ї річниці проголошення Незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь у святкових заходах з нагоди 30-ї річниці проголошення Незалежності України