• In English
 • Денис Шмигаль провів зустріч зі Вселенським Патріархом Варфоломієм
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 серпня 2021 року о 15:12

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів зустріч із Його Всесвятістю Вселенським Патріархом Варфоломієм, який прибув із візитом до України для участі в урочистостях з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

  «Ми вдячні за цей символічний візит Його Всесвятості до України. Це знак підтримки українського народу, який відстоює незалежність та суверенітет. Для нашої держави візит Вселенського Патріарха у ці святкові дні сприяє духовному єднанню та злагоді», — відзначив Денис Шмигаль.

  Крім того, очільник українського Уряду подякував за постійні молитви за мир в нашій країні.

  Вселенський Патріарх Варфоломій у свою чергу відзначив, що співпраця держави й церкви в Україні перебуває на високому рівні та наголосив на важливості подальших кроків, що допоможуть реалізувати низку ініціатив, у яких зацікавлені обидві сторони. Зокрема, в питанні захисту довкілля, на чому постійно наголошував Його Всесвятість Патріарх Варфоломій.

  «Ми дуже раді бути тут із вами, щоб відсвяткувати Незалежність України, а також незалежність вашої Церкви», — сказав Вселенський Патріарх.

  Денис Шмигаль провів зустріч зі Вселенським Патріархом Варфоломієм Денис Шмигаль провів зустріч зі Вселенським Патріархом Варфоломієм Денис Шмигаль провів зустріч зі Вселенським Патріархом Варфоломієм Денис Шмигаль провів зустріч зі Вселенським Патріархом Варфоломієм Денис Шмигаль провів зустріч зі Вселенським Патріархом Варфоломієм Денис Шмигаль провів зустріч зі Вселенським Патріархом Варфоломієм Денис Шмигаль провів зустріч зі Вселенським Патріархом Варфоломієм