• In English
 • Прем’єр-міністр відвідав Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги в Дніпрі, яка приймає хворих на COVID-19
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 травня 2021 року о 14:29

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в межах робочої поїздки на Дніпропетровщину ознайомився з роботою Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

  З очільником Уряду також були присутні Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов, Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, заступник Керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко та міський голова Дніпра Борис Філатов.

  Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги надає спеціалізовану цілодобову медичну допомогу хворим, що надходять для стаціонарного лікування у важкому стані і потребують проведення високоспеціалізованої невідкладної медичної допомоги.

  З 16 березня 2021 року заклад надає медичну допомогу хворим з підозрою або підтвердженням випадків COVID-19 на 200 ліжкомісць. У складі стаціонару розгорнута найпотужніша в місті реанімаційна служба, ліжковий фонд якої становить 33 реанімаційних ліжка.

  «Завдяки підтримці Світового банку лікарня отримає оновлене приймально-діагностичне відділення екстреної медичної допомоги. У межах проекту за кошти нашого міжнародного партнера придбано високовартісне медичне обладнання, зокрема апарати ШВЛ, томографи, системи рентгенівської діагностики тощо», — зазначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр підкреслив, що завдяки реформі децентралізації міська влада отримала більше можливостей для співпраці з міжнародними організаціями та залучення інвестицій у свої міста та громади.

  Прем’єр-міністр відвідав Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги в Дніпрі, яка приймає хворих на COVID-19 Прем’єр-міністр відвідав Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги в Дніпрі, яка приймає хворих на COVID-19 Прем’єр-міністр відвідав Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги в Дніпрі, яка приймає хворих на COVID-19 Прем’єр-міністр відвідав Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги в Дніпрі, яка приймає хворих на COVID-19 Прем’єр-міністр відвідав Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги в Дніпрі, яка приймає хворих на COVID-19 Прем’єр-міністр відвідав Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги в Дніпрі, яка приймає хворих на COVID-19 Прем’єр-міністр відвідав Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги в Дніпрі, яка приймає хворих на COVID-19 Прем’єр-міністр відвідав Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги в Дніпрі, яка приймає хворих на COVID-19