• In English
 • Катерина Павліченко: Невідворотність покарання для кривдників та захист постраждалих від домашнього насильства – важливе завдання МВС
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 27 травня 2021 року о 14:53

  Заступник Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко під час Координаційної зустрічі представників Уряду України з керівниками міст, що працюють у напрямку розвитку системи запобігання та протидії домашньому насильству наголосила, що невідворотність покарання для кривдників та захист постраждалих від домашнього насильства – важливе завдання МВС. 

  «Запобігання та протидія домашньому насильству визначені одним із важливих аспектів у роботі як МВС, так і Національної поліції. Ми вживаємо послідовні кроки та заходи з метою мінімізації цього явища», – розповіла Катерина Павліченко.

  За словами заступника Міністра, МВС працює над пошуком нових механізмів та підходів для ще більш ефективного реагування на випадки домашнього насильства, зокрема вивчаються можливості впровадження інноваційних технологій у процес захисту постраждалих, таких як електронні засоби контролю, які відстежують виконання кривдником заборони наближатись до постраждалої особи. Також велика увага приділяється кампаніям з підвищення обізнаності, оскільки поінформованість громадян є важливою складовою їхньої безпеки. Але такі інформаційні кампанії мають відбуватись і на місцевому рівні, щоб люди почали звертатися по допомогу.

  «Запевняю, що МВС продовжуватиме робити все для того, щоб кожна і кожен відчували себе у безпеці, але ми досягнемо успіху тільки у синергії та координації дій з представниками об'єднаних територіальних громад. Це наше спільне завдання», - зауважила Катерина Павліченко.