• In English
 • Прем’єр-міністр України провів зустріч зі Спікером Сеймаса Литви
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 липня 2021 року о 12:36

  У ході робочого візиту до Вільнюса Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив зі Спікером Сеймаса Литовської Республіки Вікторією Чміліте-Нільсен зміцнення двосторонніх відносин. Зустріч відбулася 8 липня за участі Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука.

  Денис Шмигаль підкреслив, що Литва є одним з найпослідовніших партнерів та адвокатом України на міжнародній арені. Він відзначив вагому підтримку Литовської Республіки у впровадженні реформ в Україні та розбудові постраждалої від російської агресії інфраструктури.

  «Проведення у Вільнюсі Четвертої Конференції з питань реформ в Україні є свідченням високого рівня діалогу та міцної співпраці. Вдячні за організацію й успішне проведення Конференції. Внесок Литви у реалізацію реформ в Україні є вагомим і надзвичайно цінним для поступального розвитку нашої країни та успішної інтеграції в ЄС і НАТО», — зазначив Прем’єр-міністр.

  Глава Уряду також висловив вдячність за послідовну позицію Литви щодо «Північного потоку-2», невизнання анексії Криму та за непохитну підтримку суверенітету й територіальної цілісності України.

  Прем’єр-міністр України провів зустріч зі Спікером Сеймаса Литви Прем’єр-міністр України провів зустріч зі Спікером Сеймаса Литви Прем’єр-міністр України провів зустріч зі Спікером Сеймаса Литви Прем’єр-міністр України провів зустріч зі Спікером Сеймаса Литви