• In English
 • Прем’єр-міністр України обговорив спільні проекти зі Спікером Парламенту Молдови
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 серпня 2021 року о 16:10

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і Спікер Парламенту Молдови Ігор Гросу під час зустрічі 28 серпня обговорили посилення співпраці між країнами.

  Денис Шмигаль підкреслив, що Україна готова ділитися з Молдовою досвідом у впровадженні реформ у межах роботи Асоційованого тріо. 

  Сторони також порушили питання реалізації спільних проектів, зокрема, розбудови прикордонної інфраструктури.

  Так, Прем’єр-міністр відзначив, що Україна зі свого боку профінансувала 100% авансового платежу для будівництва мостового переходу Ямпіль-Косуець і вже активно реконструює ділянку дороги, яка веде до нього. 

  «Цей об’єкт створить додатковий комфорт для наших громадян, прискорить логістичне сполучення та розширить транспортні коридори. Він дасть можливість нам у подальшому розширювати прикордонну інфраструктуру, зокрема будувати нові пункти пропуску й дороги», — зазначив Прем’єр-міністр України. 

  Денис Шмигаль підкреслив, що це також відкриває додаткові можливості для розвитку транспортного сполучення між Україною та Молдовою і відкриття нових залізничних рейсів.

  Прем’єр-міністр України обговорив спільні проекти зі Спікером Парламенту Молдови Прем’єр-міністр України обговорив спільні проекти зі Спікером Парламенту Молдови Прем’єр-міністр України обговорив спільні проекти зі Спікером Парламенту Молдови Прем’єр-міністр України обговорив спільні проекти зі Спікером Парламенту Молдови Прем’єр-міністр України обговорив спільні проекти зі Спікером Парламенту Молдови