• In English
 • Прем’єр-міністр: Протягом тижня має бути оголошено конкурс з відбору незалежних членів наглядової ради НАК «Нафтогаз України»
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 вересня 2021 року о 16:33

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль дав доручення Першому віце-прем’єр-міністру — Міністру економіки Олексію Любченку протягом тижня оголосити конкурс з відбору чотирьох незалежних членів наглядової ради НАК «Нафтогаз України».

  Про це очільник Уряду зазначив за результатами зустрічі з членами наглядової ради компанії.

  Відповідне доручення дане на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 липня 2021 р. «Про заходи з нейтралізації загроз в енергетичній сфері», уведеного в дію Указом Президента України від 28 серпня 2021 р. № 452.

  «Уряд України в черговий раз засвідчує незмінність своєї позиції та прихильність до впровадження стандартів ОЕСР з питань корпоративного врядування в державному секторі економіки України. НАК «Нафтогаз України» має отримати наглядову раду, члени якої мають бути обрані відповідно до стандартів ОЕСР у прозорий та конкурентний спосіб», — підкреслив Прем’єр-міністр.

  Денис Шмигаль наголосив, що критеріями вибору та оцінки ефективності роботи таких членів мають бути професійні та кваліфікаційні характеристики, досвід, який би відповідав стратегії компанії, зокрема в частині збільшення газовидобутку, залучення інвестицій, виробництва енергії та палива з відновлювальних джерел енергії, торгівлі та постачання енергії та палива.

  Конкурс має закінчитися у листопаді 2021 року. Після цього новий склад наглядової ради повинен визначитися з вимогами до кандидата на посаду голови правління та провести конкурс на його обрання не пізніше ніж до 1 травня 2022 року.

  Прем’єр-міністр: Протягом тижня має бути оголошено конкурс з відбору незалежних членів наглядової ради НАК «Нафтогаз України»