• In English
 • Прем’єр-міністр: Проміжні результати боротьби з контрабандою – добрий сигнал
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 31 серпня 2018 року о 13:38

  Проміжні результати оголошеної Урядом України кампанії «Україна без контрабанди» - це добрий сигнал і свідоцтво того, що ресурси в тіні є і вони немаленькі. Тож їх треба і надалі виводити з тіні і направляти в бюджет, заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  «Протягом двох місяців ми отримали плюсом в бюджет понад 12 млрд грн. Тим схемам, які ми викрили, ми поставили серйозний заслон. Проти нас тепер діють величезні клани, які мають фінансові ресурси і інші можливості для того, аби нас розбалансувати, - зазначив Глава Уряду. – Але я впевнений, що питання боротьби з контрабандою – це питання всієї правоохоронної системи: ДФС, МВС, Генпрокуратури, НАБУ. Треба хапати схемщиків і не дати їм можливості грабувати країну».

  Довідково 

  За даними ДФС, митні платежі лише за два місяці поточного року – з червня по серпень – зросли на 12,6 млрд грн порівняно з аналогічним періодом минулого року. А загалом з початку року всі платежі по лінії ДФС зросли на понад 50 млрд грн.