• In English
 • Прем’єр-міністр привітав Всеукраїнську Раду Церков і Релігійних Організацій з 25-річчям
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 червня 2021 року о 12:09

  З нагоди 25-річчя Всеукраїнської Ради Церков і Релігійних Організацій Прем’єр-міністр Денис Шмигаль взяв участь в урочистому засіданні інституції, де привітав членів Ради з визначною датою.

  «Церкви та релігійні організації України відіграють помітну роль у житті українського суспільства, беруть активну участь у розв’язанні низки проблем. Соціологічні дослідження показують постійний високий рівень довіри громадян до церкви та релігійних організацій загалом. Консолідована позиція релігійної спільноти завжди відігравала важливу роль у формуванні та реалізації державної політики України у різних сферах її суспільного життя», — зазначив Денис Шмигаль.

  Очільник Уряду побажав ВРЦіРО подальшого процвітання, визначних успіхів та розвитку соціальних та гуманітарних проектів на благо українського суспільства.

  Прем’єр-міністр привітав Всеукраїнську Раду Церков і Релігійних Організацій з 25-річчям Прем’єр-міністр привітав Всеукраїнську Раду Церков і Релігійних Організацій з 25-річчям Прем’єр-міністр привітав Всеукраїнську Раду Церков і Релігійних Організацій з 25-річчям Прем’єр-міністр привітав Всеукраїнську Раду Церков і Релігійних Організацій з 25-річчям