• In English
 • Прем’єр-міністр працівникам Нацполіції: Дякую за сумлінну службу і здатність допомагати у найскладніших обставинах
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 липня 2018 року о 18:03

  Українські поліцейські, які щодня виходять на службу, гарантують безпеку і демонструють готовність прийти на допомогу, заслуговують на довіру, подяку і повагу суспільства. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Глава Уряду взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Національної поліції України.

  «Щодня ви виходите на служіння суспільству, захищаєте українських громадян, забезпечуєте безпеку на вулицях міст, виконуєте обов’язок на Донбасі. Це викликає повагу – у кожного громадянина, - сказав Володимир Гройсман. - Я дякую за вашу честь, сумлінну службу, за здатність приходити на допомогу в найскладніших обставинах».

  На думку Глави Уряду, рятувати життя, допомагати, ризикувати собою – це величезний виклик, але здатність долати його притаманна працівникам Національної поліції. «Хочу побажати вам бути успішними, вірою і правдою служити суспільству і громадянам, робити Україну безпечною. Бажаю, щоб довіра до вас зростала, - відзначив Прем’єр-міністр. – Дякую, вперед до перемоги. Перемога буде з нами».

  Довідково

  Сьогодні, 4 липня, Глава Уряду також взяв участь у церемонії нагородження працівників Національної поліції. Звертаючись до службовців, він сказав, що головна функція людей в погонах – безпека, порядок і наповнення держбюджету.

  Прем’єр-міністр працівникам Нацполіції: Дякую за сумлінну службу і здатність допомагати у найскладніших обставинах Прем’єр-міністр працівникам Нацполіції: Дякую за сумлінну службу і здатність допомагати у найскладніших обставинах Прем’єр-міністр працівникам Нацполіції: Дякую за сумлінну службу і здатність допомагати у найскладніших обставинах