• In English
 • Прем’єр-міністр ознайомився зі станом будівництва шляхопроводу та транспортної розв’язки на ділянці дороги Дніпро – Решетилівка
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 липня 2020 року о 18:14

  У вівторок, 28 липня, в рамках робочої поїдки до Полтавської області Глава Уряду ознайомився зі станом будівництва шляхопроводу та транспортної розв’язки на км 130 + 045 при реконструкції автомобільної дороги державного значення Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка (с. Бутенки, Кобеляцького району) на ділянці км 129 + 400 – км 131 + 150.

  Разом із Прем’єр-міністром були присутні Віце-прем’єр-міністр — Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко, Міністр інфраструктури Владислав Криклій, голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.

  Денис Шмигаль наголосив, що загалом на Полтавщині цього року в межах Президентської програми «Велике будівництво» заплановано відремонтувати майже 236 км доріг.

  «Це капітальні ремонти та будівництво нових доріг. Якщо ми говоримо про аналогічного рівня роботи, то в 2019 році було 18 км, в 2018 — 32 км, в 2017 — 44 км», — відзначив Прем’єр-міністр.

  Як зауважив Глава Уряду, на початку року планувалося, що у 2020 році Полтавська область отримає 1,3 млрд грн на капітальний та поточний ремонт доріг місцевого значення. Однак Уряд додатково перерозподілив 3,3 млрд грн для майже 90 км трас.

  «Президент поставив перед Урядом план: відремонтувати та збудувати в Полтавській області більше доріг, ніж за останні десять років», — наголосив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр ознайомився зі станом будівництва шляхопроводу та транспортної розв’язки на ділянці дороги Дніпро – Решетилівка Прем’єр-міністр ознайомився зі станом будівництва шляхопроводу та транспортної розв’язки на ділянці дороги Дніпро – Решетилівка Прем’єр-міністр ознайомився зі станом будівництва шляхопроводу та транспортної розв’язки на ділянці дороги Дніпро – Решетилівка