• In English
 • Прем’єр-міністр ознайомився з роботою Центру масової вакцинації на Донеччині
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 жовтня 2021 року о 15:36

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час робочої поїздки в Донецьку область ознайомився з роботою Центру масової вакцинації та пунктом щеплення у місті Краматорськ.

  Глава Уряду оглянув кабінети щеплення та поспілкувався з відвідувачами та медиками.

  «Темпи вакцинації продовжують зростати. За минулий тиждень в Україні зроблено рекордну кількість щеплень — 1,5 мільйона. Донеччина свідомо підходить до цього процесу. Є запит мешканців. Дуже важливо, щоб люди мали укладені декларації із сімейними лікарями, адже це пришвидшує потік людей і процес вакцинації», — зазначив Прем’єр-міністр.

  Також Денис Шмигаль повідомив, що до кінця року Україна отримає ще 13,5 млн доз вакцини Pfizer-BioNTech. 

  «Усі області, всі центри й пункти щеплень забезпечені вакцинами. Ми не хочемо запроваджувати локдаун. Якщо колективи й відвідувачі вакциновані двома дозами, на них не поширюватимуться обмеження. Тому закликаю не чекати «червоних» зон, а приходити вакцинуватися — це єдиний шлях зупинити пандемію», — наголосив очільник Уряду.

  Прем’єр-міністр ознайомився з роботою Центру масової вакцинації на Донеччині Прем’єр-міністр ознайомився з роботою Центру масової вакцинації на Донеччині Прем’єр-міністр ознайомився з роботою Центру масової вакцинації на Донеччині Прем’єр-міністр ознайомився з роботою Центру масової вакцинації на Донеччині Прем’єр-міністр ознайомився з роботою Центру масової вакцинації на Донеччині Прем’єр-міністр ознайомився з роботою Центру масової вакцинації на Донеччині Прем’єр-міністр ознайомився з роботою Центру масової вакцинації на Донеччині Прем’єр-міністр ознайомився з роботою Центру масової вакцинації на Донеччині