• In English
 • Прем’єр-міністр обговорив зі студентами Львівської політехніки перспективи розвитку України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 25 вересня 2020 року о 14:06

  У рамках робочої поїздки до Львівської області 25 вересня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль відвідав Національний університет «Львівська політехніка», де з нагоди Всесвітнього дня мрії прочитав лекцію «Україна мрії».

  Разом зі студентами університету Глава Уряду обговорив виклики та загрози, які є на сьогодні в Україні, а також перспективи розвитку через десять, двадцять та п’ятдесят років. Прем’єр-міністр підкреслив, що в України є багато можливостей для швидкого зростання, які Уряд прагне реалізувати. 

  «Це будівництво автобанів, створення фондового ринку, стратегії переробки сміття та довгострокової стратегії розвитку України», — сказав Денис Шмигаль та додав, що Уряд вже працює над Стратегією розвитку України до 2030 року.

  «Стратегію ми робимо людиноцентричною та прагнемо підвищення стандартів життя в усіх сферах. Для цього ми орієнтуємося на світові рейтинги та ставимо за мету увійти до топ-30 Doing Business і рейтингу інноваційних країн від Bloomberg та до топ-50 рейтингу конкурентоспроможності від WEF», — наголосив Глава Уряду.

  Також Прем’єр-міністр відзначив, що з наступного року Уряд планує почати процес створення накопичувальної пенсійної системи. «Кожен зможе накопичувати собі пенсію. Держава звичайно буде виплачувати соціальну допомогу, як це роблять у розвинених країнах. Але кожен громадянин зможе формувати собі пенсію власноруч», — зазначив очільник Уряду.

  Під час візиту до Національного університету «Львівська політехніка» Денис Шмигаль узяв участь в урочистому представленні відреставрованих унікальних пам’яток архітектури світового рівня — Актової зали та Зали Захарієвича.  Як підкреслив Прем’єр-міністр, ці зали за майже півтори сотні років бачили тисячі подій всеукраїнського й міжнародного масштабу, тисячі історичних постатей і науковців. «І сьогодні ми бачимо стіни цих зал такими, якими бачили їх засновники та видатні викладачі», — сказав очільник Уряду.

  Прем’єр-міністр обговорив зі студентами Львівської політехніки перспективи розвитку України Прем’єр-міністр обговорив зі студентами Львівської політехніки перспективи розвитку України Прем’єр-міністр обговорив зі студентами Львівської політехніки перспективи розвитку України Прем’єр-міністр обговорив зі студентами Львівської політехніки перспективи розвитку України Прем’єр-міністр обговорив зі студентами Львівської політехніки перспективи розвитку України