• In English
 • Кращі співробітники Вільногірського гірничо-металургійного комбінату, що на Дніпропетровщині отримали державні нагороди та звання
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 25 вересня 2020 року о 14:01

  Кращі працівники Вільногірського гірничо-металургійного комбінату отримали народи та почесні звання. Відзнаки – державні та обласні. Їх вручив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. 

  «На підприємстві дуже потужний колектив з промисловими традиціями. Є навіть цілі родинні династії, які тут працюють понад 20 років. Особливо приємно вручити цим людям заслужені високі відзнаки, – зазначив очільник регіону Олександр Бондаренко. – Також ми плідно поспілкувалися з колективом. Обговорили будівництво дороги, яка з’єднує комбінат із містом, завершення будівництва місцевого парку, проект нової системи каналізації. Будемо закладати ці об’єкти в плани на 2021 рік».

  Серед нагород, які вручили робітникам – медаль «За працю і звитягу», почесні звання «Заслужений працівник промисловості України» та «Мати-героїня».

  «Наше найголовніше багатство – це люди. Їх професійність та сумлінна праця – складова розвитку підприємства, – вважає директор філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» Олександр Прокопенко. – Саме тому наш комбінат – прибуткова державна установа, яка регулярно сплачує податки. Це дозволяє розвиватися місцевій інфраструктурі. А ще ми навчаємо молодь і приділяємо увагу ветеранам виробництва, які вже на пенсії».

  Вільногірська філія розробляє Малишевське родовище важких мінералів. Спеціалізація комбінату – виробництво рутилового, ільменітового, цирконового, та інших видів концентратів. А ще кварцевого піску для скляної промисловості та формувального піску для ливарного виробництва.