• In English
 • Прем’єр-міністр: Експорт української продукції за перші 4 місяці цього року зріс на майже 20%
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 травня 2021 року о 14:08

  Уряд під час чергового засідання 26 травня затвердив порядок використання коштів для будівництва інспекційних постів на кордоні. За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, ця програма спрямована на покращення доступу українських малих та середніх аграріїв на світові ринки.

  Глава Уряду зауважив, що бюджет проекту на 2021 рік становить майже 75 млн грн. Кошти, зокрема, будуть спрямовані на створення електронної системи, яка буде містити вимоги до безпечності харчових продуктів і вимоги ринків експорту.

  «Це означає, що будь-який український фермер зможе зайти на відповідний сайт і там подивитися вимоги до своєї продукції на будь-якому іноземному ринку, куди він планує постачати свої товари», — відзначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр також зауважив, що експорт української продукції за перші 4 місяці цього року зріс на майже 20%, або на 3 млрд доларів у порівнянні з 2020 роком.

  «За останній час відкрито 8 нових ринків, зокрема в країни Африки та Південної Америки. Підтримка наших експортерів дає свій результат і вона буде посилена, зокрема через активну роботу Експортно-кредитного агентства», — наголосив очільник Уряду.

  Як відзначив Денис Шмигаль, позитивна динаміка відновлення економіки спостерігається і у фінансовій діяльності середніх та великих компаній. За його словами, у першому кварталі цього року фінансові результати таких підприємств — одні з найкращих за останні 5 років. Прем’єр-міністр додав, що вже в другому кварталі цього року Україна вийде на стійкий тренд відновлення економіки.

  Прем’єр-міністр: Експорт української продукції за перші 4 місяці цього року зріс на майже 20%