• In English
 • Прем’єр-міністри України та Чехії обговорили консолідацію зусиль напередодні засідання Євроради
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 січня 2024 року о 18:49

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 30 січня провів онлайн-зустріч із Прем’єр-міністром Чеської Республіки Петером Фіалою. Сторони обговорили співпрацю двох країн та підтримку України.

  «Консолідуємо наші зусилля напередодні засідання Європейської ради. Розраховуємо на позитивне голосування за новий механізм фінансової підтримки Ukraine Facility обсягом 50 млрд євро, що розрахований на 4 роки», — зазначив Денис Шмигаль.

  Глава українського Уряду подякував Чехії за підтримку українських ініціатив, зокрема Формули миру Президента Володимира Зеленського, та євроатлантичних прагнень України.

  Денис Шмигаль повідомив, що на зустрічі мова також йшла про можливості спільного виробництва зброї та боєприпасів та активізацію співпраці між українськими й чеськими оборонними підприємствами.

  Крім того, прем’єр-міністри домовилися провести спільне засідання урядів.

  Прем’єр-міністри України та Чехії обговорили консолідацію зусиль напередодні засідання Євроради Прем’єр-міністри України та Чехії обговорили консолідацію зусиль напередодні засідання Євроради Прем’єр-міністри України та Чехії обговорили консолідацію зусиль напередодні засідання Євроради