• In English
 • Денис Шмигаль: Україна високо цінує допомогу США і з відповідальністю ставиться до кожного витраченого долара
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 січня 2024 року о 18:35

  Ключовий пріоритет у співпраці України з партнерами — це прозорість використання залучених коштів. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль  під час зустрічі з делегацією Генеральних інспекторів Державного департаменту, Міністерства оборони та Агентства США з міжнародного розвитку, яка відбулася 30 січня в Києві. 

  «Сполучені Штати є одним із найбільших донорів України. Ми високо цінуємо цю допомогу, а тому з відповідальністю ставимося до кожного витраченого долара», — зазначив Глава Українського Уряду. 

  Денис Шмигаль наголосив на тісній співпраці з USAID та Світовим банком для забезпечення моніторингу цільового використання коштів, що надані Урядом США. А також, за його словами, Міністерство фінансів України спільно з міжнародними аудиторськими компаніями здійснює моніторинг використання прямої бюджетної підтримки Уряду США. 

  «Підзвітність і прозорість використання залучених коштів — наш ключовий пріоритет у співпраці з партнерами», — підкреслив Прем’єр-міністр. 

  Денис Шмигаль повідомив, що під час зустрічі сторони приділили увагу і питанням реалізації реформ в Україні. 

  «Створена й успішно працює антикорупційна інфраструктура. Впроваджуємо цифровізацію. Повернули електронне декларування, подали у Парламент законопроект про лобізм. Запровадили грейдову систему оплати праці держслужбовців та скоротили майже 20 тис. вакансій у державній службі», — зазначив Глава Уряду і додав, що реалізація усього спектру реформ сприятиме зміцненню держави в усіх сферах: від сфери правосуддя до бізнес-клімату.

  Денис Шмигаль подякував Уряду й народу США за непохитну підтримку України протягом війни.

  Денис Шмигаль: Україна високо цінує допомогу США і з відповідальністю ставиться до кожного витраченого долара Денис Шмигаль: Україна високо цінує допомогу США і з відповідальністю ставиться до кожного витраченого долара Денис Шмигаль: Україна високо цінує допомогу США і з відповідальністю ставиться до кожного витраченого долара Денис Шмигаль: Україна високо цінує допомогу США і з відповідальністю ставиться до кожного витраченого долара