• In English
 • Прем’єр-міністр взяв участь у заходах з нагоди Дня Української Державності
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 липня 2023 року о 12:29

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль взяв участь в заходах з нагоди Дня Української Державності, які відбулися за участі Президента України Володимира Зеленського на Михайлівській площі в Києві.

  Глава держави зазначив, що понад тисячолітня історія нашої державності доводить, що Україні потрібно саме перемагати, адже немає віри, що росія не захоче повернутися з агресією навіть після того, як російських окупантів буде вигнано з української землі.

  «Сьогодні ми відзначаємо День Державності. Вже вдруге — в умовах повномасштабної війни. І всі ми прагнемо, щоб уже наступного року ми відзначили цей день так само у своїй вільній столиці, так само разом із нашими героями, але з перемогою. З перемогою, яка стане початком заслуженого та справедливого миру для всієї нашої землі, для всіх наших людей. Лише перемога над неволею дає справжню свободу, і сила перемоги визначає міцність і тривалість миру», — наголосив Президент під час виступу.

  Прем’єр-міністр у вітанні з Днем Української Державності підкреслив, що за тисячолітню історію українці як ніхто розуміють не просто важливість власної держави, але і болючу та криваву ціну її втрати. Тисячі й тисячі хоробрих людей в різні часи були об’єднані навколо однієї потужної ідеї — вибороти незалежність України та створити сильну, самобутню та успішну державу для майбутніх поколінь.

  «Україна — це всі ми разом і кожен з нас окремо.  Україна – це наші прагнення і переконання, за які сьогодні на фронті б’ються наші батьки, матері, сини, доньки, брати й сестри. Це мирне небо над батьківською хатою і сміх дітей на річці, улюблена робота і обійми рідних людей, спокій ранків і тиха ніч. Це наше життя», — зазначив Денис Шмигаль.

  Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх українських героїв, які боролися із загарбниками й віддали свої життя за Україну.

  З нагоди Дня Української Державності Президент вручив військовослужбовцям нагороди.

  Глава держави також вручив паспорти громадянина України 16 юним українцям, які досягли 14-річного віку. Серед них – діти українських захисників, які звільняють нашу країну від російських загарбників, діти героїв, які віддали свої життя, захищаючи державу, юнаки, які були змушені покинути свій дім через загрозу життю з боку російських окупантів.

  Прем’єр-міністр взяв участь у заходах з нагоди Дня Української Державності Прем’єр-міністр взяв участь у заходах з нагоди Дня Української Державності Прем’єр-міністр взяв участь у заходах з нагоди Дня Української Державності Прем’єр-міністр взяв участь у заходах з нагоди Дня Української Державності Прем’єр-міністр взяв участь у заходах з нагоди Дня Української Державності Прем’єр-міністр взяв участь у заходах з нагоди Дня Української Державності Прем’єр-міністр взяв участь у заходах з нагоди Дня Української Державності Прем’єр-міністр взяв участь у заходах з нагоди Дня Української Державності Прем’єр-міністр взяв участь у заходах з нагоди Дня Української Державності Прем’єр-міністр взяв участь у заходах з нагоди Дня Української Державності