• In English
 • Прем’єр-міністр: Триває робота над розв’язанням проблеми водопостачання для жителів південних регіонів
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 28 грудня 2023 року о 15:25

  Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбулася нарада щодо реалізації проектів з будівництва магістральних водогонів за участі Віце-прем’єр-міністра — Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова, представників Міністерства фінансів, Міністерства економіки та Державного агентства відновлення.

  «Внаслідок підриву росією Каховської ГЕС та постійних обстрілів частина населених пунктів на Півдні України зіткнулася з проблемою водопостачання. Ще влітку були розпочаті роботи з прокладання магістральних водогонів на ділянці Інгулець — Кряжеве (Кривий Ріг), Покров –– Нікополь — Марганець та Запоріжжя — Томаківка — Марганець. Загалом на це Уряд виділив 8,5 млрд грн», — зазначив Денис Шмигаль.

  Учасники наради заслухали інформацію про поточний стан виконання робіт і потреби в додатковому фінансуванні. За даними Держагентства відновлення, завезене потрібне обладнання, будівництво водогонів триває, і на початку наступного року вже очікуються результати.

  Також урядовці обговорили комплексне розв’язання проблеми водопостачання в місті Миколаєві.

  За підсумками наради Прем’єр-міністр дав міністерствам необхідні завдання, аби пришвидшити реалізацію проектів із забезпечення водою людей в цих населених пунктах.

  Прем’єр-міністр: Триває робота над розв’язанням проблеми водопостачання для жителів південних регіонів