• In English
 • Прем’єр-міністр і представники Конгресу США обговорили продовження всебічної підтримки України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 липня 2023 року о 21:58

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів онлайн-зустріч із представниками Конгресу Сполучених Штатів. Сторони обговорили фінансову й військову підтримку, антикорупційну реформу, відновлення України та продовольчу безпеку.

  На зустрічі також були присутні Міністр фінансів України Сергій Марченко та Міністр юстиції України Денис Малюська.

  Як зауважив Прем’єр-міністр, Сполучені Штати від початку російського вторгнення надали Україні прямої бюджетної підтримки на суму майже 19,3 млрд доларів США, включаючи 6,6 млрд доларів цього року.

  «Ця підтримка допомагає нам виплачувати пенсії, допомогу внутрішньо переміщеним особам, заробітну плату медикам і вчителям», — зазначив Денис Шмигаль.

  Глава українського Уряду високо оцінив значну увагу США до відбудови нашої країни, зокрема, він подякував за анонсований пакет на 1,3 млрд доларів. 

  «Зараз наш пріоритет — швидке відновлення: енергетика, житло, критична інфраструктура, гуманітарне розмінування, підтримка малого й середнього бізнесу. Вдячні за 657 млн доларів на модернізацію критичної інфраструктури», — відзначив Прем’єр-міністр.

  Окремо Прем’єр-міністр акцентував на протидії продовольчому шантажу росії, а також санкціях проти російської атомної галузі.

  Денис Шмигаль подякував Конгресу США за двопартійну та двопалатну підтримку в нашій боротьбі за спільні цінності та свободу.

  Прем’єр-міністр і представники Конгресу США обговорили продовження всебічної підтримки України Прем’єр-міністр і представники Конгресу США обговорили продовження всебічної підтримки України Прем’єр-міністр і представники Конгресу США обговорили продовження всебічної підтримки України Прем’єр-міністр і представники Конгресу США обговорили продовження всебічної підтримки України Прем’єр-міністр і представники Конгресу США обговорили продовження всебічної підтримки України Прем’єр-міністр і представники Конгресу США обговорили продовження всебічної підтримки України