• In English
 • Прем'єр-міністр дав низку доручень за підсумками роботи міністрів на Донеччині
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 05 липня 2024 року о 17:29

  Прем’єр-міністр доручив МОЗ, МКІП та Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури посилити інформаційну кампанію серед населення щодо програми «Доступні ліки».

  «Ліки за програмою «Доступні ліки» можна замовляти та отримувати через «Укрпошту». Це дуже важлива програма для тисяч українців. Цього року Уряд виділив на її реалізацію 5,2 млрд грн. Людей слід поінформувати, що існує опція доставки медикаментів», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Глава Уряду також зауважив, що 81 медзаклад Донеччини має договори на суму понад 1 млрд грн за пакетом надання медичної допомоги населенню, яке перебуває на території, де ведуться бойові дії.

  «На жаль, низка установ охорони здоров’я змушена була релокуватися. У Києві гостро стоїть питання їх розміщення. Тому Мінінфраструктури та Фонду держмайна дається доручення опрацювати можливість передачі їм в оренду нерухомості, що належить «Укрзалізниці», — сказав Прем’єр-міністр.

  Окремо під час виїзного засідання Уряду в Донецькій області Прем’єр-міністр доручив Міністерству освіти і науки та Міністерству фінансів змінити порядок використання субвенцій на облаштування укриттів та модернізацію харчоблоків у закладах освіти.

  «Кошти повинні отримати всі школи незалежно від кількості учнів, які там навчаються. Це стосується насамперед Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської, Харківської та Миколаївської областей», — наголосив очільник Уряду.

  Прем'єр-міністр дав низку доручень за підсумками роботи міністрів на Донеччині Прем'єр-міністр дав низку доручень за підсумками роботи міністрів на Донеччині