• In English
 • Представники громадського та урядового секторів шукали ключові елементи для нового плану заходів з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні
  опубліковано 03 червня 2024 року о 09:36

  31 травня 2024 року Секретаріат Кабінету Міністрів спільно з партнерами організував  захід “П’ятий елемент: стратегічна сесія для нового плану заходів з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства”. 

  Для спільнотворення плану заходів на 2025–2026 роки зібралися понад 50 представників експертних інститутів громадянського суспільства, міжнародних організацій, а також низки міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. 

  Як підкреслив у вітальному слові Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема, партнерська взаємодія з громадським сектором дозволяє не лише створювати якісні стратегічні документи, але й спільними зусиллями їх виконувати. Тому саме такого підходу дотримується Секретаріат Кабінету Міністрів під час забезпечення реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, зокрема організовуючи подібні публічні обговорення. 

  Захід відбувся у неформалізованому форматі стратегічної сесії, програма якої була побудована на основі легенди про взаємодію п’яти елементів – землі, вогню, повітря, води та любові. 

  Обговорення, зокрема, включало: експертний аналіз проблемних питань, визначених за результатами онлайн-обговорень у квітні – травні цього року, обговорення пріоритетів, які потребують особливої уваги, та деталізацію кроків для плану заходів. 


  Довідково: 

  Захід проведений в межах проекту, що реалізується Секретаріатом Кабінету Міністрів спільно зі Спеціальним представником Головування – Координатором проектів ОБСЄ в Україні (Програма підтримки ОБСЄ для України), та за підтримки ГО “ІСАР Єднання” у межах проекту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”. 

  Обговорення також стало частиною цьогорічної програми Тижня Відкритого Уряду в Україні.