• In English
 • Представники Мінагрополітики долучилися до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

  Представники Мінагрополітики взяли участь у посадці лісу в рамках щорічної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Висадка саджанців пройшла на території державного лісогосподарського підприємства «Тетерівський лісгосп» Мигальського лісництва Київської області. Зокрема, було висаджено майже 20 тис. саджанців на площі 2 га. Також до заходу долучилися представники Держлісагентства, Держпродспоживслужби, учні шкільних лісництв.

  Метою акції є залучення громадськості до створення та відновлення лісових насаджень, виховання в них дбайливого ставлення до природи, дотримання правил поведінки у лісі. Також лісівники прагнуть надати широкого громадського резонансу проблемі збереження лісових насаджень, підвищення довіри громадян до діяльності лісогосподарської галузі.

  Акція стартувала 21 березня у Міжнародний день лісів і триває протягом місяця - до Дня довкілля, який цього року припадає на 21 квітня. З цієї акції в Україні традиційно починається лісокультурна кампанія, під час якої державні лісогосподарські підприємства розпочинають відтворювати лісові насадження на минулорічних зрубах та створювати нові ліси.

  Зазначимо, у 2017 році загалом відтворення лісів відбулося на площі майже 54 тис. га. Для порівняння - це площа 74,5 тисячі футбольних полів.

  Довідково

  Міжнародний день лісів започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 2012 році. Свято відзначається щорічно, починаючи з 21 березня 2013 року.